PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6672}
6,9 1 068
ocen
6,9 10 1 1068
Kamień na kamieniu
powrót do forum filmu Kamień na kamieniu

moja przyjaciółka gra tam epizod jeszcze kiedy miała 17lat,chciałbym jej zrobić niespodziankę, w związku z czym mam pytanie: czy ma ktoś z Was ten film na dvd bądź nagrany na dysku? byłbym bardzo wdzięczny!

użytkownik usunięty
michal_g9

Wprawdzie nie na dvd i nawet nie na dysku, ale on-line legalnie i za darmo.

http://www.iplex.pl/vod/p1014-film.html

Fragmenty były kręcone u mnie na wsi :D chętnie go sobie obejrzę :)

karolfilek

karolfilek pewnie jesteś z Białej?;) pamiętasz jak kręcili film?

michal_g9

niecałe 4 lata wtedy miałem więc nie bardzo :D a dzisiaj własnie obejrzaełm dokładnie film i tylko kilka scen rozpoznaje u siebie na wiosce . Przede wszystkim scena przed sklepem nawet dom kolegi widać :D . To w Białej też kręcili? Ja to Miedzna Murowana :)

karolfilek

kręcili, kręcili,heh, pamiętam, bo też zostałem wytypowany do jakiegoś epizodu, ale niestety nie mogę się odnaleźć(może wycięli parę scen)..w Białej, kilka scen w Krzewinach i Kurnędzu. Paru moich znajomych ze szkolnych lat tam widać, pamiętam jak przyjechali ci od castingów do szkoły do Sulejowa, klasa za klasą szła na salę gimnastyczną, stawaliśmy w szeregu i taka babka wybierała, czasem ktoś miał coś powiedzieć czasem wystarczyła tylko twarz;-) w każdym razie fajna przygoda!

michal_g9

Na ośrodku w Białej też był casting, pamiętam jak ten film był głównym tematem rozmów ;-)

ocenił(a) film na 9

Dzięki za namiar, lubię ten klimat. Szkoda, że takie filmy lecą tylko późną nocą w tv.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones