PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 566
ocen
7,6 10 1 86566
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

Może warto by nakręcić ten serial od początku z prawidłowościami historycznymi . Zobaczylibyśmy czy powtórzyłby sukces tego starego . Poza tym trudno byłoby dobrać obsadę . Może Janka Kosa zagrałby Borys Szyc , a Lidkę Kaja Paschalska .

syriuszfalcon

Przy dzisiejszym poziomie aktorstwa jak i poziomie realizatorskim telewizyjnych produkcji to wyszła by kaszana. Mimo szeregu zakłamań i niedomówień historycznych to ten serial broni się aktorstwem jak i całkiem fajnym humorem. jeżeli już co robić to można by go pokolorować. A jak by ktoś chciał kręcić coś nowego to lepiej pokazać tym razem polskich pancerniaków walczących w europie zachodniej czy Włoszech. Można by zekranizować książkę " Na imię jej było Lilyy" chociaż to temat raczej na film niż serial i nieco bardziej poważny.

ocenił(a) serial na 4
polukr

tak dokładnie , mogli by nakręcić coś podobnego do 4 pancernych , ale remake pancernych nie jest dobrym pomysłem , po co ruszać legendę . Nie wyobrażam sobie 4 pancernych bez Gajosa .

ocenił(a) serial na 10
syriuszfalcon

Karolak, Pazura, Urbańska i Wesołowski?
ekstra ;-)

euremail

że co?

ocenił(a) serial na 10
jarekkk

nie wiem czy zauważyłeś, że na końcu dałem emotikon pt. mrugnięcie,
nie wyobrażam sobie znalezienia w dzisiejszych czasach tylu genialnych aktorów do obsadzenia ról,

euremail

oczywiście masz racje:)

ocenił(a) serial na 7
syriuszfalcon

Warsztatu i talentu obecnych aktorzyn młodego pokolenia starczyłoby w sumie na jedną postać - i to czasem boję się, że wyłącznie Szarika.

syriuszfalcon

Owszem można, tylko to już nie był by serial przeznaczony dla młodego widza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones