PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 539
ocen
7,6 10 1 86539
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies

Czemu co chwile leci?

użytkownik usunięty

Już pomału mnie to irytuje dlaczego każda stacja TV puszcza ten serial, co się skończy na Stopklatce to już leci np. w TVN7 i tak w kółko, kiedyś w niedzielny ranek leciały pod rząd kilka odcinków, ja rozumiem że można kilka razy obejrzeć ten serial ale żeby go oglądać w kółko? Ktoś musiałby mieć naprawdę smutne życie

ocenił(a) serial na 7

Mnie to też denerwuje, pomimo dużego szacunku do tego serialu. Znam jednak ludzi, którzy mogą go oglądać non stop.

Mnie to bardziej śmieszy niż denerwuje :D
Ostatnio mój tata powiedział dokładnie to samo co Ty, tyle że w dłuższym wykładzie, że "gdzie nie przełączy, tam czterej pancerni" - a jest on wielkim fanem tego serialu, to on mi go pokazał.
Serial bardzo dobry, ale faktycznie trochę przedobrzyli z emitowaniem go. Wolałabym, żeby puścili inne stare, polskie seriale, np. "Stawiam na Tolka Banana" (znakomity polski serial, a w TV leciał ostatnio kilka lat temu).

ocenił(a) serial na 8

Jak się coś lubi to się nigdy nie znudzi.Ja na przykład lubię ten przygodowy serial dla dzieci i młodzieży o II wojnie światowej.Jest naiwny,infantylny,monochromatyczny a wolę go od współczesnych wypocin "Vegów",czy innych "Yoków". Zresztą kto dzisiaj wyłożyłby budżet na nakręcenie takiego prawie realistycznego serialu,z czołgami ruinami,efektami pirotechnicznymi i mnóstwem statystów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones