PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35155}
7,6 86 539
ocen
7,6 10 1 86539
6,9 12
ocen krytyków
Czterej pancerni i pies
powrót do forum serialu Czterej pancerni i pies
ocenił(a) serial na 1
PanTroll

to wszystko przez tego psa, to metafora stalina

ocenił(a) serial na 1
Ela1989

nosil nawet czerwona obroze - przypadek? nie sadze

Ela1989

Boję sie ciebie... Na czarno-białym filmie zobaczyłaś jakiego koloru obroże ma pies...

michalbaluszek

haha ale się uśmiałam :D

Ela1989

Widze ze jestes jakas fanatyczka kotów i mi tu chcesz psy obrażać.

ocenił(a) serial na 6
PanTroll

Mimo to stał się serialowym klasykiem a do "faktów" historycznych w tym filmie każdy wie jak ma podejść.

RAC_79

Teraz jak jest demokracja to nie powinni go puszczac w TV publicznej

RAC_79

zgadza się, jak znasz historię to wiesz jak spojrzeć na ten serial

ocenił(a) serial na 10
PanTroll

Ciebie, trollu na tej stronie też nie powinno być.

karoman4

Ciekawe co ja Ci robie takiego

PanTroll

Czepiasz się, rozumiem że w Polsce zakazane są treści komunistyczne ale ten serial to klasyk i wszysycy wiemy jak do niego podejść. Nie trzeba od razu go zakazywać, owszem jest to serial czysto propagandowy ale (mam nadzieję) Polacy to nie jakaś ciemna masa i wiedzą (a niektórzy nawet pamiętają) jak naprawdę było nie tylko podczas wojny ale całej komuny.

bonderro

Uwierz ze nie wszycy pamietaja. Po mojemu to robi sieczke z mozgu mlodym i naiwnym.

ocenił(a) serial na 10
karoman4

Potwierdzam , według mnie 10 ;-) może i jest propaganda ale co tam klasyk ;-)

ocenił(a) serial na 8
PanTroll

Wiedziałem, że cię tu znajdę...

ocenił(a) serial na 8
PanTroll

weście sie od##### od dobrego serialu może i komunistyczna propaganda ale co wolelibyście jakby zrobili to powaleni amerykanie

PanTroll

Kolejny idiotyczny popierający kaczyńskiego... 99%Polskich filmów z lat 1950-1982 ma wątki komunistyczne a w związku z tym wszystkie filmy z PRL powinny nie być na filmwebie według twojej logiki.A ten serial jest lepszy do 90% dzisiejszych seriali.

ocenił(a) serial na 9
michalbaluszek

Racja,jest to bardzo klimatyczny serial który w czasach komuny zaczął budować naszą dumę narodową i mimo propagandy[więcej o niej gadania niż jest] parę kwestii kontrowersyjnych przeszło

ocenił(a) serial na 8
PanTroll

za to dobrze ze jest klan ranczo szpital naksiezycu dom nad smietniskiem i reszta tego badziwia dla debili ciemniakow tobie podobnych

PanTroll

Wyczuwam głęboką ironię w nawoływaniu do cenzorowania filmów ze względu na treść u człowieka, który najwyraźniej uważa, że komunizm był zły :D

Proponuję spalić wszystkie obrazy namalowane za PRL, zakazać wystawiania napisanych wówczas sztuk, a aktorów którzy grali w komunistycznym teatrze i kinie pozbawić emerytur i wsadzić do więzień.

Wtedy będziemy naprawdę demokratycznym państwem! :D

ocenił(a) serial na 9
PeZook_FB

Rozstrzelać każdego kto pracował na państwowej posadzie, kolaboranci cholerni.

pan_dziejaszek

Ironia po prostu ścieka z ekranu.

Totalitaryzm był zły, więc państwo powinno wymordować XYZ ludzi z powodu ideologii :D

P.S.

Musiałbyś rozstrzelać większość Polaków po 40tce, bo niemal wszystkie posady za PRLu należały do państwowych firm.

ocenił(a) serial na 9
PeZook_FB

Co ty powiesz?

ocenił(a) serial na 8
PanTroll

GADASZ TAK a znajac zycie masz ledwie 20 lat i nawet nie wiesz jak wtedy było!!!

sadzik444

ludzie ale weżcie się WSZYSCY uspokójcie film serial jest prokomunistyczny jak cholera, ale kto go oglądał zeby posłuchać o bohaterskiej Armii Czerwonej- chyba tylko partyjni cenzorzy

PanTroll

Może i przekłamali co nieco historii w tym serialu, ale mimo wszystko bardzo go lubię. Ja go traktuje tak trochę z przymrużeniem oka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones